KISAURL Link Kısaltma Sitesi

Link Kısaltma; site ve sayfaların uzun adreslerini kısaltma işlemidir. Ve bu kısaltmalar kisaurl.net gibi kısaltma sistemlerine eklenerek yapılmaktadır. Kısalttığınız linkleri direk ana hedefe yönlendirebilir ve kullanıcıyı istediğiniz sayfaya veya linke herhangi bir bekleme yapmadan kısa linkinizle hem dikkati çekmek, hemde okuyucu kitlenizi artırmak için kullanabilirsiniz.

Son yıllarda oldukça ilgi görmeye başlayan yeni bir reklam ve kazanç sistemlerinden bahsetmek istiyorum. Blog sahibi olanlar, site sahibi olanlar, belirli bir topluluğu olan sosyal medya kullanıcıları, ve daha internet ve kazanç sistemi ile ilgilenen herkes için güvenirlik, zamanında ödeme, istatsitik oranları, reklam oranları gibi kavramları inceleyerek en yüksek kazanç ve en düşük reklam modeli olan link kısaltma servislerini kullanmaktadırlar.

Türkçe Link Kısaltma Sistemi
2005 yılında KonyaDesign olarak reklam,tasarım,seo alanında hizmetler verdik. 2015 yılında yeni güncel ve ziyaretçileri yormayacak bir url kısaltma sistemi için kolları sıvadık. 2016 ocak ayının başında link kısaltma reklam ve tanıtım için isim arayışı içerisine girdik. 2 harfli akılda kalıcı ve bizim içimizdeki duyguları yansıtacak bir isim bulduk. KISAURL
1 yıldır ücretsiz link kısaltma hizmeti veren sitemiz artık tıklama ve reklam göstererek kazanç sağlayabileceğiniz bir site haline dönüştü. Sitemize ilgisi olan yada olmayan herkes katılabilir. Amacımız hem reklam yaparak reklam verenlerin reklam ihtiyacını karşılamak hemde internette zaman harcayan kardeşlerimizin zamanını iyi değerlendirmesini sağlamak. Sponsor reklamlar ve yönlendirme tabanlı reklamlar ile yayıncı üyelerimize para kazandırmak.
Reklam verenler ile yayıncıların bir hesapta yönetilemesine olanak sağlayan sistemde ister yeni bir kampanya oluşturarak web sitenizin reklamını yapabilir ister link kısaltarak gösterim bazlı para kazanabilir. Tavsiye sistemimizde mevcuttur. Arkadaşlarınızı sitemize tavsiye ederek onların da kazançlarından belirli bir oranda kendiniz kazanabilirsiniz.
KISAURL NASIL OLUŞTU?Okuduğunuz gibi herşeyleri açık ve anlatmışlar. İşi ne kadar ciddiyete aldıklarını gösteriyorlar. Bizde ilgi ve alakalarını görmezden gelemezdik. Elimizden gelen desteğimizi sunduk. 
Her ne kadar Türkiye'de link kısaltma sistemlerine tam değeri verilmesede ilerleyen yıllarda TV reklamlarında, radio ve gazete reklamlarında, KISAURL ismini çok duyacağınıza inanıyorum. Şimdilik ülkemiz insanları reklam, internet, para kazanma, gibi etkenlerin varlığından yada gerçekçiliğinden tam emin değiller, Sanal ortamlara inanmak biraz güç ve o gücü kisaurl.net üyelerine şimdiden vermeye başlamış.

Biz KISAURL Link Kısaltma sitesini ne kadar anlatsak bitiremiyiz. Ama gelin sitenin özelliklerine bakalım. Siteye nasıl üye olunur, sitede nasıl link kısaltılır. Siteden nasıl para kazanılır, Linklerden ne kadar para kazanabilirim. 1000 Gösterimde ne kadar kazanırım gibi sorulara cevap bulalım.Siteye giriş yaptıktan sonra HESAP OLUŞTUR düğmesine tıklayarak gerekli bölümleri doldurun. Kullanıcı adınızı belirledikten sonra Gerçek ve kullandığınız bir mail adresi girmeniz gerekir. (Aktivsyon Maili).Mail hesabınıza girerek üyelik aktivasyonu yapmanız gerekir. Aktivasyon linkine tıkladıktan sonra üye panelinize erişim sağlayabilirsiniz.


Üye olma işlemini tamamladıktan sonra panelinizde link kısaltma işlşemini yapabilirsiniz. Arçlar kısmında toplu link kısaltma ve api araçlarını bulabilirsiniz. Hızlı link kısaltma aracı ile tek seferde 20 adet linki kısaltabilirsiniz. Api anahtarı sayesinde sitenize entegre ederek sitenizin linklerini otomatik olarak kısaltmasını sağlayabilirsiniz.

Kısalttığınız linkleri web sitenizden, sosyal medya araçlarından paylaşım yaparak linkinize ziyaretçi çekebilirsiniz. Kısaltmış olduğunuz linke tıklama başına ve gerekli koşullar yerine getirildikten sonra kazanmaya başlarsınız.


Üyelik işlemini tamamladıktan sonra aktivasyon maili GELEN KUTUSU içerisinde yoksa GEREKSİZ (spam) E POSTA kutusunu kontrol ediniz.Yinede aktivasyon maili ulaşmadıysa destek hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.


KISAURL Link Kısaltma sitesinde ödeme kanalları için çalışmalar devam etmektedir. Şimdilik BANKA HAVALESİ, PAPARA sistemlerini kullanmaktayız. ilerleyen zamanlarda yeni ödeme kanalları oluşturulacaktır.
Aşağıdaki linklerden yeni hesaplar açabilirsiniz.

ve daha eklenecek
Linklere tıklanma ve tıklandığını gösteren sayaç sistemleri otomatik hesaplama yapmaktadır. Dışardan hiçbir müdahale ile tıklama verileri değiştirilememektedir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Sayaç verilere tekil tıklama bazlı çalıştığı için çift tıklamaları sayaç içerisinde göstermiyor. bu nedenle sizin sayacınızla bizdeki sayaçlarda farklılıklar olabilir.

Yayınlandı: 8.09.2018 14:55